Максимальна ставка для гривневих вкладів Банку Національний кредит зросла до 24,75% річних

24.02.2015

 

Найприбутковішим став депозит «Стандартний» зі строком розміщення 1 рік. Також підвищено проценті ставки для стандартних вкладів на 6 та 9 місяців. Більш привабливими стали й умови розміщення коштів у національній валюті для учасників соціальної програми.


Відтепер при відкритті вкладу «Стандартний», – депозиту з можливістю поповнення та виплатою відсотків щомісяця або ж наприкінці терміну, – на клієнтів очікують наступні умови залежно від строку:

  • 7 днів – 16%
  • 1 місяць – 23%
  • 3 місяці – 24%
  • 6 місяців – 24,25%
  • 9 місяців – 24,5%
  • 1 рік – 24,75%

Для пенсіонерів та одержувачів грошової допомоги передбачені підвищені на 1% (у порівнянні зі стандартними) ставки – до 25,75% річних.

При відкритті строкового депозиту у доларах або ж євро максимальні відсоткові ставки залишилися без змін і відповідно становлять 11,5% (USD) та 8,5% (EUR) річних при розміщенні валютних коштів строком на 1 рік.


Ознайомитися детальніше з умовами депозитів «Банку Національний кредит» та залишити заявку на відкриття вкладу можна безпосередньо на сайті Банку.  Діючі клієнти Банку можуть відкрити депозит у режимі онлайн за допомогою системи дистанційного керування рахунками «БНК Клієнт-Банк» або ж скориставшись можливістю онлайн відкриття вкладу на сайті https://bnk24.com.ua/.

Також відкрити депозит можна в найближчому відділенні «Банку Національний кредит». Нагадаємо, що у мережі платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит» (понад 4700 ПТКС по всій Україні) реалізовано сервіс попереднього замовлення вкладів Банку.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: