Банк Національний кредит міняє старі картки на чіпові за ціною магнітних

13.03.2015

 
MasterCard Standard CHIP, Банк Національний кредит

З 16 березня ПАТ «Банк Національний кредит» підвищує рівень безпеки своїх карткових продуктів шляхом поступової заміни всіх карток класу MasterCard Standard із магнітною стрічкою на відчутно більш захищені картки – MasterCard Standard CHIP.


Відтепер емісія нових та перевипуск вже існуючих карток згаданого класу відбуватиметься виключно у форматі чіпових (мікропроцесорних) карток. Крім того, перевипуск уже наявних карток MasterCard Standard CHIP виконуватиметься на більш вигідних умовах – за тарифами MasterCard Standard із магнітною стрічкою.

Платіжні картки з мікропроцесором – це безпека і зручність розрахунків, адже вони:

  • характеризуються більш високим рівнем безпеки платежів, захищають інформацію держателя картки від несанкціонованого використання; чіпову картку неможливо підробити, оскільки неможливо скопіювати чіп або зчитати з нього дані;
  • більш довговічні і надійні, так як оточуючі нас магнітні поля не впливають на чіп.

Чіпові картки ПАТ «Банк Національний кредит» не лише надійно зберігають заощадження, але й дозволяють комфортно розплачуватися ними за кордоном. На сьогодні мікропроцесорні картки стали широко розповсюдженими у світі. Так, Німеччина практично повністю перейшла на такі картки. Там вже досить складно знайти торгову точку, де можна було б розрахуватися карткою з магнітною стрічкою.


Оформити зручну та надійну картку БНК можна у найближчому відділенні ПАТ «Банк Національний кредит» та на банківському сайті у режимі онлайн.

Акція діятиме до кінця 2015 р. для всіх діючих тарифних планів, у рамках яких використовується картка MasterCard Standard.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: