20% річних – нова максимальна ставка за вкладами для бізнесу

18.03.2015

 

18 березня ПАТ «Банк Національний кредит» підвищує процентні ставки за вкладами «Стандартний» та «Депозитна лінія» у національній валюті для суб'єктів господарювання.


Максимальна ставка зросла до 20% річних по вкладу «Стандартний» юридичним особам та фізичним особам-підприємцям для строку розміщення в 1 місяць. Передбачена можливість автоматичної пролонгації на аналогічний термін.

  • Депозит «Стандартний» суб'єктам господарювання – вклад з можливістю поповнення, без часткового зняття коштів; виплата процентів щомісяця або наприкінці терміну (капіталізація). 

Аналогічно до 20% річних підвищено максимальну ставку для «Депозитної лінії». Відтепер найбільш прибутковим по даному продукту є розміщення коштів на строк від 15 до 30 днів.

  • «Депозитна лінія» – продукт для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що дозволяє розміщувати будь-яку суму тимчасово вільних коштів (у UAH, USD або ж EUR) на заздалегідь обраний клієнтом строк з метою отримання максимального доходу. У рамках «Депозитної лінії» допускаються як довільний розмір кожного траншу (від 1000 грн. або 100 дол./євро), так і будь-який термін його розміщення (у межах від 3 до 730 днів). Крім того, користувачі послуги мають можливість розмістити необмежену кількість траншів та визначити дати їх закінчення згідно зі своїм графіком обов'язкових платежів. Гроші розміщуються в рамках одного договору та одного вкладного рахунку окремими траншами на необхідні клієнту строки під різні відсоткові ставки: не вимагається оформлення окремих депозитних рахунків та інформування Державної податкової служби України про відкриття нових траншів. У разі необхідності допускається дострокове зняття окремого траншу. Перший транш розміщується на весь строк дії договору. Таким чином, до переваг послуги «Депозитна лінія» можна віднести гнучкість строків та розмірів траншів, а також спрощену процедуру розміщення нових траншів – необхідна мінімальна кількість документів при максимальній економії часу.

За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення Банку.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: