Харківський Міжнародний марафон очима дітей

19.03.2015

 

11 квітня у Харкові другий рік поспіль відбудеться грандіозна спортивна подія – «MTC Харківський Міжнародний Марафон». Цього разу організатори забігу, Kharkiv Sport Event за підтримки ПАТ «Банк Національний кредит», вирішили залучити до свята здоров’я якнайбільше дітей та молоді. Відтак, було оголошено конкурс дитячих малюнків, голосування по якому стартує вже 21 березня.


Конкурс дитячих малюнків «Харківський Міжнародний марафон очима наших дітей» покликаний привернути увагу наймолодших українців не лише до цього конкретного заходу, але й до здорового образу життя в цілому.

Голосування стартує 21 березня на офіційному сайті «МТС Харківського Міжнародного Марафону». Нагородження переможця та учасників конкурсу відбудеться 10 квітня після завершення дитячих забігів на 200 м, 500 м та 1 км.

конкурс дитячих малюнків

Про змагання


11 квітня 2015 р. в одному з найбільших міст східної частини України, Харкові, пройде «MTC Харківський Міжнародний Марафон». Захід подарує відмінний настрій, зарядить позитивом та енергією всіх учасників, глядачів та гостей міста Харкова.

Маршрут марафону пройде через три центральні «дорожні артерії» міста – вулиці Сумську, Пушкінську та проспект Леніна, охоплюючи основні визначні пам'ятки міста, такі як: ЦПКіВ ім. М. Горького, парк ім. Т. Шевченка, «Дзеркальний струмінь», Харківський історичний музей та Майдан Конституції, площа Архітекторів, найкращий в Україні гольф-клуб «Superior Golf club», Пам'ятник засновникам Харкова (козакові Харько).

Також, для всіх бажаючих, хто не готовий подолати марафон (42 км 195 м), але бажає не лишитися осторонь спортивного свята, надається можливість взяти участь у стартах на інших дистанціях (21.097 км, 10 км, 3 км, естафета).

Наймолодші ж любителі бігу зможуть позмагатися у дитячих забігах.


Запрошуємо і Вас приєднатися до MTC ХАРКІВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО МАРАФОНУ у ролі безпосереднього учасника (реєстрація) або ж у якості волонтера (онлайн анкета)!

 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: