Нова картка від Банку Національний кредит для пенсіонерів та одержувачів соціальної допомоги

20.03.2015

 

До уваги нових та діючих клієнтів ПАТ «Банк Національний кредит» – учасників соціальної програми. 20 березня на виконання вимог чинного законодавства вводиться у дію оновлена тарифна програма для здійснення соціальних та пенсійних виплат на картки БНК.

 
Зокрема, згідно з умовами нової тарифної програми «Для соціальних та пенсійних виплат» зарахування цільових коштів – пенсій, соціальної допомоги – виконуватиметься безпосередньо на картку. Одночасно з картковим відкривається поточний рахунок для нецільових виплат – переказу коштів від близьких, будь-яких безготівкових перерахувань, крім бюджетних виплат. У цьому випадку Банк зараховує гроші на спеціальний рахунок, з якого їх можна зняти у касі відділення «Національного кредиту» згідно діючих тарифів (0,8% від суми зняття нецільових коштів).

Нагадуємо про переваги одержання пенсії та соціальних виплат на картки БНК:

  • безкоштовне і швидке оформлення картки;
  • обслуговування карткового рахунку не тарифікується;
  • безкоштовне зняття у будь-якому банкоматі на території України (від 200 грн.);
  • можливість накопичення коштів на рахунку під 7% річних (від 1000 грн.);
  • служба клієнтської підтримки у режимі 24/7;
  • інноваційний, безкоштовний, простий у використанні та безпечний Інтернет-банкінг (https://bnk24.com.ua/) для дистанційного керування рахунками;
  • гарантія збереження коштів – Банк є учасником ФГВФО.

Оформити зручну та надійну картку БНК можна у найближчому відділенні ПАТ «Банк Національний кредит» та на банківському сайті у режимі онлайн.

 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: