РАЗОМ ВИГІДНІШЕ: акційний депозит на 3 місяці під 26% річних у гривні

23.03.2015

 

До 3 квітня включно ПАТ «Банк Національний кредит» пропонує клієнтам, які закрили або частково переоформили свої гривневі вклади, строк дії яких закінчився у період з 01.12.14 по 01.03.15, привабливі умови розміщення коштів. Зокрема, надається можливість відкриття вкладу на 3 місяці під 26% річних у національній валюті.


При оформленні гривневого вкладу «Стандартний» або «Соціальний» на 3 місяці учасники акції отримують додатково 2% річних до базової ставки на новий депозитний вклад. Якщо клієнт має право на оформлення «Соціального» вкладу, надбавка складає 1%. Максимальна ставка не може перевищувати 26% річних.

Пролонгація акційного вкладу здійснюється за ставкою, що діє за звичайними депозитами аналогічного типу на дату пролонгації. Умови дострокового розірванні стандартні. Поповнення дозволяється лише за рахунок нових коштів.


Ознайомитися детальніше з умовами депозитів «Банку Національний кредит» та залишити заявку на відкриття вкладу можна безпосередньо на сайті Банку. Діючі клієнти Банку можуть відкрити депозит у режимі онлайн за допомогою системи дистанційного керування рахунками «БНК Клієнт-Банк» або ж скориставшись можливістю онлайн відкриття вкладу на сайті https://bnk24.com.ua/.

Також відкрити депозит можна в найближчому відділенні
 «Банку Національний кредит». Нагадаємо, що у мережі платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит» (понад 5000 ПТКС по всій Україні) реалізовано сервіс попереднього замовлення вкладів Банку.

 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: