Підключитися до БНК Клієнт-Банк стало простіше

25.03.2015

 

З початку квітня фізичні особи – нові та вже діючі клієнти ПАТ «Банк Національний кредит» – отримають можливість підключення до системи дистанційного обслуговування рахунків «БНК Клієнт-Банк» за спрощеною процедурою.


Так, після встановлення системи «БНК Клієнт-Банк» (версії для ОС WINDOWS) не потрібно повторно звертатися до відділення з роздрукованим Сертифікатом для активації ключа електронно-цифрового підпису (ЕЦП). Одночасно з підписанням Договору комплексного банківського обслуговування клієнту видаватиметься Скретч-карта з унікальним (секретним) кодом для самостійної активації ключа ЕЦП.

Згідно з новою процедурою, клієнт у зручний час на власному комп'ютері може без зусиль здійснити генерацію ключа ЕЦП. Подальша спрощена процедура активації ключа ЕЦП відбувається після автентифікації особи по секретному коду, що знаходиться під скретч-покриттям на отриманій Скретч-карті.


Детальна інформація про систему дистанційного обслуговування та доступу до рахунків «БНК Клієнт-Банк» – http://bnk.ua/Private/client-bank

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: