Картка з унікальним дизайном від Банку Національний кредит

26.03.2015

 
Free Design картки БНК

Віддаєте перевагу безготівковим розрахункам та бажаєте підкреслити свою індивідуальність? – Картки з унікальним дизайном саме для Вас! 

ПАТ «Банк Національний кредит» пропонує клієнтам можливість самостійно обрати графічне оформлення платіжної картки, скориставшись послугою MasterCard Debit Free Design.


Для замовлення картки з оригінальним стильним дизайном достатньо завітати до найближчого відділення Банку і обрати по запропонованому менеджером каталогу зображення, яке найкраще відображає Ваш внутрішній світ. Вартість послуги становить 99 грн. Термін виготовлення картки – до 10 робочих днів.

Також у відділеннях «Банку Національний кредит» можна замовити абсолютно унікальну картку, запропонувавши власне зображення. Тобто, дозволяється не лише обирати фото із каталогу, в якому містяться десятки вже готових варіантів нестандартних дизайнів, але й надавати свої пропозиції з оформлення картки. Наприклад, це може бути власний портрет чи фото близьких, домашні улюбленці, близькі серцю пейзажі. Головне, щоб графічний файл відповідав вимогам. У такому випадку за виготовлення персоналізованої картки доведеться сплатити таку ж суму, проте термін очікування зростає удвічі.

/Ви повинні бути власником зображення або мати необхідний дозвіл на його використання для нанесення на пластикову картку. Банк зберігає за собою право відмовити у розміщенні будь-якого зображення на платіжній картці/
 

Будь-яка близька Вам людина, діти, батьки, домашні тварини, екзотичні пейзажі – дорога Вашому серцю фотографія тепер може втілитися у зовнішньому вигляді банківської картки!


Деталі дізнавайтеся у менеджерів відділень ПАТ «Банк Національний кредит».

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: