Андрій Оністрат опікуватиметься ветеранами АТО

10.04.2015

 

Андрій Оністрат допомагатиме успішно пройти етап реабілітації воїнам АТО, які зараз перебувають у військових госпіталях. Про це Голова Спостережної Ради ПАТ «Банк Національний кредит» заявив напередодні «МТС Харківського Міжнародного Марафону».


Зокрема, у харківському готелі «Національ» на прес-конференції з приводу цього гучного спортивного заходу він зазначив: «В этом году моя цель – пристрастить к триатлону ветеранов АТО, которые сейчас проходят реабилитацию в госпиталях после полученных травм. Это – наше паралимпийское будущее».

Нагадаємо, 11 квітня за підтримки «Банку Національний кредит» відбудеться «2-й Харківський Міжнародний Марафон». Цього разу для участі у забігах зареєструвалися понад 1500 любителів бігу та професіональних спортсменів, які змагатимуться на наступних дистанціях: марафон (42 км 195 м), напівмарафон, естафета (10+10+10+12,195 км), 10 км та 3 км. Вчора ж свято спорту було в юних атлетів: успішно завершилися дитячі забіги на 200 м, 500 м та 1 км.

Важливо зауважити, що завтра в рамках Кубку України по марафону відбудеться відбір спортсменів до Чемпіонату світу. А вже наступного року, на запланованому «3-му Харківському Міжнародному Марафоні», – на Олімпійські ігри.

Запрошуємо всіх харків’ян та гостей міста відвідати грандіозну легкоатлетичну подію міжнародного рівня, підтримати спортсменів та особисто перейнятися ідеєю здорового образу життя! 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: