Банк Національний кредит відновлює роботу в м. Попасна

14.04.2015

 

На початку квітня ПАТ «Банк Національний кредит» після незначної вимушеної перерви у роботі повернувся до м. Попасна Луганської області. Як і раніше, відділення надає високоякісні банківські послуги за адресою: вул. Першотравнева, 3.

 
Нагадаємо, що у зв'язку з нещодавніми активними бойовими діями в зоні АТО відділення «Національного кредиту», як і більшості інших фінустанов Попасної, було змушене тимчасово призупинити роботу в місті. Інтенсивні артобстріли загрожували життю та здоров'ю клієнтів і співробітників Банку. Виникла загроза збереженню цінної документації. Проте Попаснянське відділення не припиняло роботу з клієнтами ні на мить – обслуговування клієнтів на деякий час було перенесене до відділення «Банку Національний кредит» у м. Артемівськ Донецької області.

У зв'язку зі стабілізацією ситуації, керівництвом «Національного кредиту» прийнято рішення про максимально швидке відновлення діяльності Банку в Попасному. Адже відділення БАНКУ ПРИЄМНИХ ЕМОЦІЙ є одним із найбільш пізнаваних і затребуваних у місті. Зокрема, значна кількість місцевих жителів є учасниками соціальної програми від ПАТ «Банк Національний кредит» – своєчасно і в повному обсязі одержують у Банку пенсію та матеріальну допомогу.

  • м. Попасна, вул. Першотравнева, 3
  • (06474) 2-10-45, (06474) 2-12-72, (06474) 3-15-30

 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: