У Калуші та Кам’янці-Подільському відкрились відділення Банку Національний кредит

16.04.2015

 

У середині квітня розпочали роботу два нові відділення ПАТ «Банк Національний кредит» на Західній Україні – у містах Калуш Івано-Франківської обл. та Кам’янець-Подільський Хмельницької обл.


Перші відвідувачі нових відділень «Банку Національний кредит» отримають додаткові бонуси до високодохідних вкладів, а саме: +0,5% до діючих ставок 24,75% у гривні, 11,5% у доларах США та 8,5% у євро. А також зможуть безкоштовно відкрити та обслуговувати поточні рахунки впродовж перших 3-х місяців. Нові відділення пропонують своїм клієнтам весь перелік послуг «Банку Національний кредит», у тому числі: обмін валют 18 країн світу за вигідними курсами, випуск зручних та високонадійних платіжних карток, грошові перекази MoneyGram, Western Union, Contact і Лідер.

Усі відділення «Банку Національний кредит» характеризуються високою якістю обслуговування, швидким прийняттям рішень та індивідуальним підходом до потреб кожного свого клієнта. На сьогоднішній день регіональна мережа Банку вже нараховує 55 відділень у всіх областях України, 3 з яких розташовані на Хмельниччині, а 4 – на Івано-Франківщині.

Завітайте до нових відділень та оцініть бездоганну якість обслуговування БАНКУ ПРИЄМНИХ ЕМОЦІЙ вже сьогодні:

Калуське відділення Банку Національний кредит

м. Калуш; вул. Олени Пчілки, 17
 

Кам'янець-Подільське відділення Банку Національний кредит

м. Кам’янець-Подільський; пр. Грушевського, 34а


ПАТ «Банк Національний кредит» за 19 років роботи довів, що якісний сервіс, вигідні тарифи та інновації є головними пріоритетами в його діяльності. На сьогодні «Банк Національний кредит» це: розгалужена мережа із 55 відділень, понад 5000 платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит», один із кращих клієнт-банків для всіх найбільш популярних програмних платформ (Windows, Mac OS, Android, Apple iOS та веб-версія). За фінансовими результатами 2014 року НБУ перевів Банк з 4-ї групи «малих банків» до 3-ї групи «середніх банків». Станом на 1 січня 2015 року «Банк Національний кредит» займав 57 сходинку рейтингової шкали НБУ за розмірами активів.


 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: