Реєстрові платежі: послуга одночасної оплати ряду послуг у терміналах Банк24 Національний кредит

27.04.2015

 
реєстрові платежі БНК

У терміналах «Банк24 Національний кредит» стала доступною нова можливість – здійснення цілої групи (від 1 до 1000) платежів за одну операцію. Послуга одержала назву «Реєстрові платежі» і доступна у розділі «Банківські операції» терміналів БНК.


Нова послуга стане в нагоді всім, хто регулярно оплачує певний перелік рахунків у платіжних терміналах. Відтепер не потрібно кожного разу повторно витрачати значний час на оформлення всіх платіжних даних.

Достатньо одного разу, без поспіху, створити на банківському сайті власний реєстр регулярних платежів, який надалі буде використовуватись необмежену кількість разів. Для цього необхідно лиш вказати реквізити всіх потрібних платежів. Крім того, до реєстру можна з легкістю додати будь-які типові сервіси, що доступні для оплати в терміналах «Банк24 Національний кредит».

Далі лишається сплатити у найближчому терміналі загальну суму, вказавши унікальний номер вашого реєстру (генерується на сайті) та внісши необхідні кошти.

Важливо, що реєстр у будь-який момент можна з легкістю відредагувати, додавши чи видаливши певні позиції або ж змінивши застарілі реквізити новими.

Як скористатися послугою «Реєстрові платежі»? – 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: