Термінали Банк24 Національний кредит почали приймати оплату карткою Банку

28.04.2015

 
оплата карткою БНК у терміналах Банк24 Національний кредит

Можна багато говорити про прагнення до поліпшення якості обслуговування клієнтів та про ставлення до них, враховуючи сьогоднішню ситуацію. А можна розробляти та впроваджувати нові, необхідні й комфортні сервіси, які будуть зручні кожному.


Відтепер держателі карток «Банку Національний кредит» можуть виконувати будь-які платежі через розгалужену мережу терміналів «Банк24 Національний кредит» по всій Україні не тільки готівкою, але й своєю карткою БНК.

Як це працює

Потрібно вибрати бажану послугу, ввести необхідні дані, після чого будуть запропоновані варіанти оплати. Після вибору пункту «оплата картою БНК» з’явиться графа для введення номера картки. Через кілька секунд на номер, прив’язаний до карткового рахунку, надійде SMS з кодом, який потрібно відразу ж внести до зазначеної графи, підтверджуючи тим самим своє рішення про перерахування коштів з картки.

«Ми неодноразово аналізували та тестували можливі варіанти захисту проведення аналогічних платежів через термінальну мережу Банку. В результаті чого прийшли до висновку, що оптимальне рішення – підтвердження операцій саме через відправку унікального коду, який покликаний захистити наших клієнтів від можливого шахрайства» – розповіла Ірина Цибульник, начальник Відділу розвитку процесінгу.


Довідка

ПАТ «Банк Національний кредит» створений у 1996 році. За 19 років роботи Банк довів, що якісний сервіс, вигідні тарифи та інновації є головними пріоритетами в його діяльності. На сьогодні «Банк Національний кредит» це: розгалужена мережа з 55 відділень, більше 5000 платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит», один із кращих клієнт-банків для всіх найбільш популярних програмних платформ (Windows, Mac OS, Android, Apple iOS і веб-версія).


 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: