Банк Національний кредит зустрів травень гучними стартами

12.05.2015

 

На початку травня в Україні відбулася ціла серія спортивних заходів, спрямованих на популяризацію спорту та здорового образу життя. Чи не найцікавішими з них стали старти у Львові, Ковелі та Борках, які пройшли за підтримки ПАТ «Банк Національний кредит».


Так, яскраво і незабутньо провели 10-е травня львів'яни та гості культурної столиці України. Цього дня у місті пройшов Чемпіонат України по дуатлону «Lviv Duathlon Cup 2015». Масштабне спортивне свято, організоване за сприяння «Банку Національний кредит», не залишилося поза увагою глядачів. Підтримати понад 100 учасників, які затишними вулицями історичної частини Львова долали бігову дистанцію в 7,5 км та велоетап протяжністю 20 км, прийшли тисячі глядачів.Напередодні ж, 9-го травня, у Ковелі Волинської області в рамках Х-го Ковельського міжнародного пробігу успішно завершився Чемпіонат України з напівмарафону. У ролі фінансового партнеру виступив «Банк Національний кредит». Високий рівень проведення змагань відзначив присутній на заході президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул: «Організатори не зупинилися на досягнутому. Вони продовжують рости і розвиватися, щороку вигадують щось нове. Прогрес, як і їхнє бажання рухатися далі, очевидні».

Крім того, вже третій рік поспіль Банк став партнером дитячого забігу «Кілометри Перемоги» у Борках, що на Харківщині. Дистанції в 2,5 та 5 км були подолані учасниками в пам'ять про полеглих у роки Другої світової війни воїнів.

Безсумнівно, для учасників та глядачів дружня атмосфера кожної зі згаданих спортивних подій запам'ятається надовго, адже всі вони пройшли на найвищому організаційному рівні та подарували безліч приємних емоцій. ПАТ «Банк Національний кредит» і надалі планує всіляко підтримувати розвиток спорту в Україні, підтверджуючи реальними діями свій девіз – БАНК ПРИЄМНИХ ЕМОЦІЙ.


 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: