Порядок проведення платежів під час тимчасової адміністрації

06.08.2015

 

Шановні клієнти!
 


У відповідності до умов частини 5 статті 36 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" під час дії тимчасової адміністрації не здійснюється задоволення вимог вкладників та інших кредиторів банку.

Це обмеження не поширюється на здійснення операцій з переказу коштів фізичних та юридичних осіб, що надійшли на їхні рахунки, починаючи з наступного дня після запровадження процедури тимчасової адміністрації, тобто з 09 червня 2015 року.

З метою здійснення переказу коштів з рахунку, відкритому в ПАТ "Банк Національний кредит", клієнту потрібно:

  • Надати особисто або надіслати поштою до Банку платіжне доручення на паперовому носії, оформлене належним чином із зазначенням змісту операції та платіжних реквізитів отримувача коштів.
  • Надати особисто або надіслати поштою до Банку платіжне доручення про сплату комісії за здійснення Банком переказу згідно встановлених тарифів на обслуговування (див. інформацію на сайті Банку).
  • У разі наявності заборгованості з розрахунково-касового обслуговування перед Банком надати особисто або надіслати поштою платіжне доручення про сплату заборгованості.

Комісії за виконання платіжного доручення та заборгованість перед Банком можуть бути сплачені через касу Банку або перераховані з іншого банку.
 
Про суму комісії та стан заборгованості можна дізнатись, звернувшись до Банку за адресою: м. Київ, площа Спортивна, 3 або ж за телефонами (044) 500 06 85 (86).
 
У разі несплати комісії за виконання платіжного доручення та заборгованості перед Банком за розрахунково-касове обслуговування платіжне доручення про переказ коштів виконуватись не будуть.

З метою здійснення переказу з іншого банку України на користь ПАТ "Банк Національний кредит" про сплату заборгованості за кредитними угодами, що укладені з Банком, необхідно звернутись до Банку за адресою:

  • м. Київ, площа Спортивна, 3, або за телефонами (044) 500 06 85 (86)

Юридичні та фізичні особи погашають заборгованість за платіжними реквізитами, що зазначені у кредитних угодах.

Звертаємо увагу на те, що банк, який приймає платіжні доручення для подальшого перерахування на користь ПАТ "Банк Національний кредит", може додатково утримувати комісію за здійснення переказу.

Для фізичних осіб додатково існує можливість здійснювати погашення заборгованості готівковими коштами через касу Банку у відділенні №3, що знаходиться за адресою:

  • м. Київ, вул. Саксаганського, 120
  • режим роботи каси: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00 (без перерви)

Увага! Даний порядок проведення платежів діє тільки під час тимчасової адміністрації у ПАТ "Банк Національний кредит".

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: