Пакет колективного обслуговування
фізичних осіб "Сім'я"


Пакет колективного обслуговування фізичних осіб "Сім'я" призначений для клієнтів – фізичних осіб, які мають дітей віком від 14 років. Цей банківський продукт спрямований переважно на сім'ї з 3-5 чоловік і являє собою унікальну пропозицію на ринку колективного обслуговування фізичних осіб.

Пакет об'єднує в собі найбільш затребувані послуги Банку:

 • Клієнтам відкривається картковий рахунок фізичної особи і до нього випускається основна та до 5 додаткових пластикових карток (всі картки, що випускаються в межах пакету, мають клас не нижче Standard, тобто дозволяють здійснювати покупки в мережі Інтернет, ними можна розраховуватися за кордоном).
 • Оформляється поточний рахунок фізичної особи, за яким клієнт може здійснювати будь-які, не пов'язані з підприємницькою діяльністю операції – платежі, грошові перекази, поповнення та видачу готівки.
 • Відкривається депозитний рахунок фізичної особи для розміщення депозитного вкладу та отримання доходу у вигляді відсотків за вкладом. Для користувачів пакету "Сім'я" реалізовано можливість автоматичного надходження процентів за депозитом на картковий або поточний рахунки.
 • Підключення до системи "БНК Клієнт-Банк" – програмного комплексу віддаленого доступу до рахунків клієнта, що дозволяє здійснювати всі основні операції по рахунках дистанційно, без відвідування банку; гарантією безпеки є використання електронного цифрового підпису. До послуг клієнтів система "БНК Клієнт-Банк" для стаціонарних платформ (Windows OS та Mac OS) та мобільний банкінг для платформ Android та iOS.

 • Надання послуги поповнення рахунку за допомогою використання ПТКС (платіжних терміналів), що передбачає швидке поповнення будь-якого карткового рахунку пакету за номером картки. Операція поповнення не вимагає наявності картки та може бути здійснена по відношенню до будь-якого карткового рахунку пакету "Сім'я".
 • "Власний кабінет" – заснований на використанні платіжних терміналів сервіс, який дозволяє контролювати стан рахунків клієнта, здійснювати їх оперативне поповнення, отримувати інформацію про залишки і термін дії депозитних договорів, оформляти виписки тощо.
 • Сервіс M-Banking з дистанційного обслуговування карткового рахунку: клієнти "Банку Національний кредит" мають можливість з використанням SMS-повідомлень контролювати баланс по банківським картам, блокувати втрачені карти, за необхідністю закривати та відкривати їх, керувати сервісом отримання SMS-звітів по операціям зі своїми картами.

У пакеті "Сім'я" реалізовано дві можливі схеми: з однією або двома основними картками та випуском додаткових карток. Рахунки відкриваються на одну або дві особи (батьків), тоді як інші члени родини користуються додатковими картками. В такому випадку є можливість контролю за рухом коштів шляхом встановлення персональних лімітів витрат та використання функції отримання SMS-повідомлень про будь-які транзакції по всім карткам пакету.

Переваги пакетного обслуговування:

 • доступність коштів водночас для всіх членів сім'ї завдяки використанню додаткових карток;
 • можливість оперативного керування всіма картками та отримання інформації про транзакції за допомогою SMS-повідомлень;
 • додатковий дохід за депозитним рахунком перераховується на картковий рахунок;
 • необмежена кількість додаткових карток до основної картки (до 5 карток безкоштовно, решта – в рамках стандартних тарифів Банку);
 • можливість надання карток дітям віком від 14 років;
 • дистанційне обслуговування рахунків завдяки можливостям "БНК Клієнт-Банк" та "М-Banking";
 • безпека та комфорт розрахунків, що не вимагають додаткової авторизації – для власників будь-яких карток пакету.


Депозитний калькулятор


Вигідні тарифи на відкриття та обслуговування карток:

 

1 іменна картка класуStandard + 5 додаткових іменних класу Standard 
1 іменна картка класуStandard + 5 додаткових іменних класу Standard 
1 іменна картка класу Gold + 5 додаткових іменних класу Standard 
вартість відкриття, грн.
0
79
99
вартість обслуговування, грн./міс.
10
0
10
незнижуваний залишок, грн.
120
0
200


Гаряча лінія
0 800 602 602