Платежі

ПАТ "Банк Національний кредит" пропонує Вам здійснювати платежі у національній валюті в межах України без використання поточного рахунку за доступними тарифами у всіх відділеннях Банку.

за навчання послуги оформлення довідок/документів
за комунальні послуги (газ, воду і т.д.) доброчинні внески
за послуги ДАІ, МРЕВ, НДЕКЦ за товари
за туристичні послуги погашення кредитів інших банків
штрафи; податки та збори інші платежі
страхові платежі    

Ви можете здійснювати платежі на користь отримувачів:

  • юридичних осіб-резидентів будь-якої форми власності та сфери діяльності;
  • фізичних осіб-підприємців.

Карта відділень і терміналів

Умови приймання платежів залежать від наявності чи відсутності в отримувача Договору про приймання платежів з Банком. За умови відсутності в отримувача Договору про приймання платежів з Банком, платежі здійснюють по базових тарифах Банку. За умови наявності в отримувача Договору про приймання платежів з Банком тарифи визначаються умовами Договору. Про наявність Договору з отримувачем Ви можете дізнатись у відділенні Банку.

Тарифи на здійснення платежів застосовуються лише при переказі коштів у межах України, не передбачають відкриття рахунка відправником і не поширюються на послуги грошових переказів.

Для здійснення платежу необхідно звернутись до будь-якого відділення ПАТ "Банк Національний кредит", повідомити призначення платежу та реквізити отримувача. Також Ви маєте можливість здійснити платежі самостійно, скориставшись системою "БНК Клієнт-Банк" або ж у будь-якому терміналі "Банк24 Національний кредит" з використанням передустановлених послуг або ж сервісу "Універсальна оплата".

У випадку, коли сума перевищує 50 000 грн., для здійснення платежу необхідно мати при собі: паспорт (або документ, що його замінює); для резидентів – довідку про присвоєння індивідуального податкового номеру (ІПН); для нерезидентів – документ, що підтверджує місце проживання або тимчасового перебування.

 

Гаряча лінія
0 800 602 602