Страхування

ПАТ "Банк Національний кредит" пропонує фізичним особам оформлення страхових полісів від СК "Арсенал Страхування" та ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" у розгалуженій мережі банківських відділень.

У рамках послуги "Bancassurance" (банківське страхування) клієнти "Банку Національний кредит" можуть оформити наступні популярні договори страхування від СК "Арсенал Страхування":

  • обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів ("автоцивілка");
  • страхування автотранспорту (КАСКО);
  • експрес-страхування майна (страхування особистого майна від пошкодження або ж втрати; також – страхування власної відповідальності перед третіми особами за шкоду, що може бути заподіяна їхньому майну);
  • комплексне страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання;
  • страхування від нещасного випадку.

Умови оформлення полісів страхування:  

Карта відділень і терміналів
СК ЮПІТЕР

До послуг клієнтів ПАТ "Банк Національний кредит" унікальна пропозиція – страхування життя із додатковим сервісом повернення загублених речей від ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп":

додаток до програми страхування від СК "ЮПІТЕР", що допомагає захистити від втрати документи, ключі, електронні пристрої та інше. Застрахована особа у пакеті з основною послугою одержує спеціальний брелок та наклейки, розміщення яких на вищезгаданих цінних речах значно підвищує ймовірність їхнього повернення власнику у разі втрати. 

Детальніше про сервіс повернення загублених речей:  

ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" було засноване в 1999 р. та є одним із перших операторів українського ринку страхування життя. Компанія володіє унікальним досвідом професійної діяльності в сфері страхування життя, пенсійного забезпечення, захисту доходів, резервування та накопичення коштів. Здійснює діяльності в формі добровільного страхування життя на підставі безстрокової ліцензії. З 2004 р. стратегічним акціонером компанії є Vienna Insurance Group – лідер страхового ринку Центральної та Східної Європи. Статутний капітал ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" становить 33,6 млн. грн. Стратегія розвитку ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" побудована на основі європейських стандартів, високоякісному обслуговуванні клієнтів та виключно класичних принципах ведення бізнесу.


 
Гаряча лінія
0 800 602 602