Стати партнером Банку

 

ПАТ "Банк Національний кредит" пропонує оптимальні умови для взаємовигідного співробітництва у сфері процесінгу.

Мережа платіжних терміналів ПАТ "Банк Національний кредит" включає більш як 4700 автоматів з прийому платежів у всіх регіонах України (процесінг "Банк24 Національний кредит"). Ми продовжуємо нарощувати термінальну мережу, прагнучи створити універсальну інфраструктуру, здатну зробити сервіс прийому платежів максимально зручним – як для споживачів, так і для провайдерів послуг на всій території України.

 

 

За допомогою кас дистанційного обслуговування ПАТ "Банк Національний кредит" Ви можете оплатити мобільний зв'язок, комерційне телебачення, Інтернет, інші послуги. Також за допомогою терміналів легко і зручно вносити житлово-комунальні платежі та погашати кредити.

На даний момент до системи ПАТ "Банк Національний кредит" підключено оплату більш як 1500 передустановлених сервісів та послуг. Моментальне зарахування і переказ коштів, найвищу надійність, ефективність і безпеку платіжної системи, а також її зручність та високу продуктивність змогли гідно оцінити десятки партнерів і мільйони платників по всій країні.

Рішення з організації прийому платежів дозволяють приймати платежі через:

  • платіжні термінали;
  • платіжні додатки, що встановлюються на персональному комп'ютері;
  • індивідуальні інтегровані рішення.

Карта відділень і терміналів

ПАТ "Банк Національний кредит" також здійснює свою діяльність у наступних напрямках:

  • розширення власної мережі терміналів з прийому платежів;
  • розширення мережі шляхом залучення партнерів-дилерів;
  • універсалізація кас дистанційного обслуговування/розширення переліку провайдерів послуг, на користь яких можна здійснювати оплату;
  • розробка програмно-апаратних рішень під вимоги замовника, переважно у фінансовій сфері.

Технічні вимоги до обладнання:    Гаряча лінія
0 800 602 602