БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для Android
Рус Укр Eng

Бойко Світлана

files/uploads/Images/boss/BoykoS.png

 

БОЙКО Світлана Григорівна

Директор Департаменту по роботі з персоналом,
член Спостережної ради


Дата народження:
15.09.1976 р.

 

Освіта:

  • Київський державний лінгвістичний університет, англійська мова та література, філолог, викладач англійської мови та іноземної літератури.
  • Київський Національний економічний університет; спеціальність: банківська справа. Магістр бізнес-адміністрування.

Банківська кар'єра:

Банківська кар’єра Бойко Світлани розпочалася у 1994 році з посади бухгалтера операційного відділу в Київській філії АКБ "Востокінвестбанк". З грудня 1995 по липень 2009 року працювала в Головному офісі АКБ "Укрсоцбанк": почала кар’єру з посади економіста 2 категорії сектору кореспондентських відносин з іноземними банками та методології Управління зовнішньоекономічної діяльності, і до 2003 року досягла рівня начальника Розрахункового центру, а згодом очолила Департамент розрахунків центру Бек-офісу АКБ "Укрсоцбанк" (член Unicredit Group).

У квітні 2010 року приєдналася до команди "Банку Національний кредит", в якому з квітня 2010 по квітень 2011 року працювала на посаді Радника Голови Спостережної ради, а з квітня 2011 року – у складі Спостережної ради "Банку Національний кредит". У лютому 2012 року призначена на посаду директора Департаменту по роботі з персоналом.