БНК Клієнт-Банк
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Чернов Сергій

files/uploads/Images/boss/ChernovS.png

 

ЧЕРНОВ Сергій Валерійович

Начальник Управління платіжних карток


Дата народження:
11.10.1984 р.

 

 

Освіта:

  • 2006 р. – диплом бухгалтера, Харківський фінансово-економічний інститут; 
  • 2006 р. – диплом бакалавра права по спеціальності "Правознавство", Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного; 
  • 2007 р. – диплом спеціаліста по спеціальності "Правознавство", Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.

Банківська кар'єра:

Сергій Чернов працює в галузі платіжних карток з 2007 р. Кар'єру розпочав з посади спеціаліста відділу розробки карткових продуктів управління платіжних карток АТ "Родовід Банк". З 2007 по 2008 рр., обіймаючи посади від старшого до головного спеціаліста управління платіжних карток, працював у напрямку оптимізації існуючих та впровадження нових карткових продуктів. У 2008 р. Сергію Чернову було доручено розвивати новий напрямок в картковому бізнесі "Родовід Банку" – підтримку членства банків у міжнародних платіжних системах VISA International та MasterCard Worldwide. З 2009 по 2012 рр. очолював відділ розробки та впровадження сервісів клієнтського самообслуговування департаменту платіжних систем та технологій.

З 2012 р. Сергій Чернов – начальник управління платіжних карток ПАТ "Банк Національний кредит".