БНК Клієнт-Банк
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Невмержицький Василь

files/uploads/Images/boss/NevmerV.png

 

НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ Василь Миколайович

Казначей


Дата народження:
18.12.1978 р.

 

 

Освіта:

  • 1997 р. – Київський технікум залізничного транспорту; спеціальність: бухгалтерський облік та аудит.
  • 2001 р. – Київський Національний економічний університет; спеціальність: економіка та підприємництво. Бакалавр банківської справи.
  • 2002 р. – Київський Національний економічний університет; спеціальність: економіка та підприємництво. Магістр банківського менеджменту.

Банківська кар'єра:

Банківську кар'єру розпочав ще за років студентства. Проходячи практику в "Укрінбанку", вступив на посаду бухгалтера в Оболонській філії банку. В грудні 1998 року перейшов до банку "Київ", де посів посаду головного спеціаліста валютного відділу. В 2000 році вступив на посаду головного менеджера відділу організації роботи з фізичними особами Київської міської дирекції АКБ "Укрсоцбанк". З 2003 року займав посаду головного економіста управління готівково-грошового обігу Київської міської дирекції "Укрсоцбанку", а в 2004 році поступив на роботу у Київську обласну філію АКБ "Укрсоцбанк" на посаду головного економіста управління готівково-грошового обігу. В період з 2005 по 2008 роки очолював Вишневе відділення "Укрсоцбанку".

За три роки роботи на позиції керівника відділення Василь Невмержицький суттєво збільшив обсяги активів та пасивів відділення, сприяв значному зростанню прибутковості та, врешті решт, вивів відділення на провідні позиції у системі "Укрсоцбанку". Успіхи Василя Невмержицького були неодноразово відзначені ТОП-менеджментом банку. Так, за цей період Вишневе відділення було нагороджено дипломами та грамотами:

- диплом "Краще відділення 2006 р.  І місце по Київській обласній дирекції АКБ "Укрсоцбанк"; Диплом "Краще відділення 2007 р.  ІІ місце по Київській обласній дирекції АКБ "Укрсоцбанк";

- почесна грамота за І місце у внутрішньобанківському змаганні з досягнення стратегічних цілей АКБ "Укрсоцбанк" за підсумками І кв. 2008 р. по Україні серед універсальних відділень;

- нагороджений дипломом за перемогу у конкурсі Кращий менеджер-керівник банку АКБ "Укрсоцбанк" за 2006 р., програма "Кар’єрний ліфт";

- нагороджений почесною грамотою за бездоганну працю та заслуги у розвиток АКБ "Укрсоцбанк", а також багатьма іншими відзнаками.

У 2008 році був призначений на посаду заступника начальника роздрібного бізнесу регіональної дирекції "БТА банку".

У 2009 році поступив на посаду начальника управління економічного аналізу "Банку Національний кредит". У вересні 2009 року очолив департамент по роботі з клієнтами, а з листопада 2009 року зайняв посаду казначея банку.

Наприкінці травня 2011 року Василь Невмержицький отримав Сертифікат Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на право здійснення професійних операцій із цінними паперами в Україні, а в червні 2011 року успішно завершив програму підготовки спеціалістів із дилінгових операцій, отримавши відповідне кваліфікаційне посвідчення. У січні 2012 року Василь Невмержицький отримав Сертифікат про успішне завершення навчання на семінарі "Управління активами-пасивами банку", проведеному компанією Екстра Консалтинг в рамках "Програми навчання ризик менеджменту".