Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Новини по тарифах

 

files/images/tarif_3.png

З 03.09.12 р. вступають у дію нові тарифи на обслуговування сервісу M-Banking для тарифних програм «Особиста», «Ощадна», «Депозитна», «Почесні клієнти», «Бюджетна», «Зарплатна», «Зарплатна стандарт», «Зарплатна співробітники», «Корпоративна карта», «Соціальна»: 

  • підключення до сервісу M-Banking – не тарифікується;
  • SMS-повідомлення про зарахування коштів на картковий рахунок (для сум більше 100 UAH, або 10 USD, чи 10 EUR) – 0,39 грн. (по тарифній програмі «Соціальна» – 2 рази на місяць  не тарифікується);
  • за кожне SMS-повідомлення по операціям, проведеним з використанням платіжної картки або відповідь на SMS-запит – 0,39 грн. (по тарифній програмі «Соціальна» – 2 рази на місяць – не тарифікується).

 

З 01 травня 2012 року для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в ПАТ "Банк Національний кредит" встановлюється комісійна винагорода за надання інформації на один мобільний телефон (SMS) про кожне надходження на рахунок Клієнта (сума та назва відправника) протягом операційного дня у розмірі 0,25 грн. за кожне повідомлення (у т.ч. ПДВ). Комісійна винагорода сплачується щомісячно за кожен рахунок, підключений до послуги, а також за кожен номер мобільного телефону.

попереднє рішення скасовується з 01 травня 2012 р.

З 09 квітня 2012 року для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в ПАТ "Банк Національний кредит" встановлюється комісійна винагорода за надання інформації на один мобільний телефон (SMS) про кожне надходження на рахунок Клієнта (сума та назва відправника) протягом операційного дня у розмірі 20 грн. (у т.ч. ПДВ). Комісійна винагорода сплачується щомісячно за кожен рахунок, підключений до послуги, незалежно від кількості наданої інформації, а також за кожен номер мобільного телефону.

З 27.09.2011 р. абонентська плата за ведення рахунку та обробку електронних банківських документів, надісланих засобами системи "БНК Клієнт-Банк", складає:

  • клієнти, що обслуговуються за загальним тарифом – 100 грн., без ПДВ;
  • клієнти, що обслуговуються за тарифним планом "Підприємець" та "Бюджетний" – 40 грн., без ПДФ;
  • зазначені зміни не стосуються клієнтів, що обслуговуються за індивідуальними тарифами.

З 19.06.2011 р. комісія за прийом комунальних та інших платежів складає 1,5 грн. за кожен платіж.