БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для Android
Рус Укр Eng

Програма лояльності "Приведи друга"

files/images/Privedi_dguga.png

Приймати участь у програмі «Лідер Програми» мають право Клієнти Банку, які уклали з Банком Договір (тобто Клієнт вже має відкритий поточний рахунок у відповідній Установі Банку, де відкривається продукт «Лідер Програми»).

Такі Клієнти Банку автоматично стають Лідером Програми та отримують комплект із 7 (Семи) карток Учасника програми. Менеджер Установи Банку надає Клієнту для ознайомлення інформаційні матеріали щодо програми лояльності «Приведи Друга» та погоджує умови участі в програмі: лідер Програми має можливість залучати на розрахунково-касове обслуговування до Банку Нових Клієнтів та має можливість отримати пільги на послуги Банку в залежності від кількості залучених Нових Клієнтів.

Пільги Лідера програми

Послуга/Пільга
Кількість залучених Нових Клієнтів*
Ведення поточного рахунку: -30 %**
1
Абонентська плата за користування системою
«БНК Клієнт-Банк»: -30%**
2
Комісія за зняття готівкових коштів: 0,4 %
3
Ставка по депозиту: + 0,5 %
або
Ставка по кредиту: - 0,5 %
4
Ставка по депозиту: + 0,5 %
або
Ставка по кредиту: - 0,5 %
5

* – залученим вважається Новий Клієнт, який став Учасником Програми та кредитовий оборот по поточному рахунку якого складає більше 0,00 грн.

** – розрахунок знижки на послуги з розрахунково-касового обслуговування проводиться від стандартного розміру комісії, що діє на момент застосування знижки у відповідності до тарифів (Тарифного пакету) Лідера Програми.

Пільги Учасника програми

Відкриття рахунку - 1 грн.

Поточне обслуговування протягом 3-х місяців - 1 грн. (окрім ведення поточного рахунку за тарифним пакетом "Безлімітний").

Автомобілі "Рута" в кредит

Спеціальні умови кредитування для покупців автомобілів "Рута"