Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Програма лояльності "Приведи друга"

програма лояльності Приймати участь у програмі "Лідер Програми" мають право клієнти Банку, які уклали з Банком договір (тобто клієнт вже має відкритий поточний рахунок у відповідній установі Банку, де відкривається продукт "Лідер Програми").

Менеджер установи Банку надає клієнту для ознайомлення інформаційні матеріали щодо програми лояльності "Приведи Друга" та погоджує умови участі в програмі: Лідер Програми має можливість залучати на розрахунково-касове обслуговування до Банку нових клієнтів та отримати пільги на послуги Банку в залежності від кількості залучених нових клієнтів.

Пільги Лідера програми:

Послуга/Пільга
Кількість залучених
нових клієнтів*
Комісія за обслуговування зарплатно-карткового проекту в рамках тарифної програми "МегаСвобода": % від суми зарахованих коштів (фонду оплати праці):
  • ФОП до 50 тис. грн.: 0,7%                    
  • ФОП від 50 тис. до 300 тис. грн.: 0,6%
  • ФОП від 300 тис. грн.: 0,5%
1
Обслуговування поточного рахунку: -20%**
2
Відкриття корпоративного карткового рахунку у національній валюті та випуск однієї основної картки MasterCard Business, Debit MC, MasterCard Gold або MasterCard Gold (CHIP): -20%**
3
Комісія за зняття готівкових коштів: 0,5% від суми
4
Процентна ставка по депозиту: +0,5% або
Процентна ставка по кредиту: -0,5%
5
* залученим вважається новий клієнт, який став учасником програми та кредитний оборот по поточному рахунку якого складає більше 0,00 грн.
** розрахунок знижки на послуги з розрахунково-касового обслуговування проводиться від стандартного розміру комісії, що діє на момент застосування знижки у відповідності до тарифів (тарифного пакету) лідера програми.

Пільги Учасника програми:

  • Відкриття рахунку – 1 грн.
  • Поточне обслуговування протягом 3-х місяців – 1 грн. (окрім ведення поточного рахунку за тарифним пакетом "Компромісний").

Клієнт-Банк для Android та iOS

БНК Клієнт-Банк тепер і в телефоні!