Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Грачова Марія

ГРАЧОВА Марія Петрівна

 

ГРАЧОВА Марія Петрівна

Директор Департаменту по роботі з персоналом


Освіта:

Національний педагогічний університет
ім. М.П. Драгоманова, 2001 р.; магістр психології.

    Банківська кар'єра:

    Марія Грачова почала свою кар’єру в сфері кадрового менеджменту в середині 2002 року, коли даний напрям тільки почав розвиватися в нашій країні.

    У 2004 році почала свою кар’єру в банківському бізнесі. Завдяки професійним навичкам прямого пошуку закривала в найкоротші строки вакансії керівного рівня в IMB Group (Platinum Bank). У 2007 році була запрошена Директором з персоналу, Членом Ради Директорів в Інвестиційно-промислову групу «КМТ», де створила роботу з персоналом з «0», організувала процеси рекрутингу, оцінки, адаптації персоналу, побудувала систему мотивації і розвинула корпоративну культуру компанії, впровадила систему навчання та розвитку персоналу.

    У 2010 році повернулася в банківський бізнес. Потрапивши в ПАТ «Банк Кредит Дніпро» в період його активного розвитку допомогла розширити за рік мережу відділень в два рази, підібрала і створила команду професійних керівників різних напрямків і сегментів, побудувала грамотний процес рекрутингу.

    За свою багаторічну кар’єру у сфері кадрового менеджменту Марія Грачова не тільки сама досконально вивчила всі методи, підходи та напрямки в роботі з персоналом, а й змогла організувати і побудувати роботу даного напрямку в кількох організаціях з «0», навчила і виховала безліч молодих фахівців, створила і впровадила системи мотивації, навчання та адаптації персоналу.