Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Акція «Відкриваймо Україну разом із MasterCard!»: картка Банку вкотре приносить перемогу

Роздрукувати

Акція Відкриваймо Україну разом із MasterCard!: картка Банку вкотре приносить перемогу

Шляхом жеребкування визначено переможців 5-го етапу акції. Серед них – знову держатель картки «Національного кредиту». У винагороду клієнт Банку 26-го жовтня відправиться в одноденний тур для двох «Канів – серце Шевченківської України».

Цього разу переможною стала картка типу MC Gold, емітована «Банком Національний кредит» для киянки. Як з’ясувалося, картка регулярно використовувалась для розрахунків у мережі Інтернет, адже вона надійно захищена від зловмисників в онлайн просторі технологією MasterCard SecureCode.

Примітно, що карткові продукти Банку вже не вперше приносять удачу своїм держателям: одним із переможців попереднього етапу акції від MasterCard також було названо клієнта «Національного кредиту», який у винагороду здійснив пізнавальну подорож парками Чернігівщини.

Нагадаємо, що учасниками щомісячного розіграшу в рамках акції «Відкриваймо Україну разом із MasterCard!» автоматично стають всі клієнти Банку, які в період з 01 серпня по 31 жовтня розраховуються карткою «Національного кредиту» за будь-які покупки на суму від 50 грн. і більше одним чеком у торговельно-сервісних підприємствах. Також участь в осінньому етапі акції беруть транзакції по зняттю готівки на суму не більше 200 грн. включно.

Чим більше транзакцій з використанням карток MasterCard або Maestro від «Банку Національний кредит», тим вище шанси на перемогу.

Переможці подорожують по Україні в комфортабельному автобусі у супроводі професійного гіда. Кожен переможець забезпечується повним супроводом від моменту прибуття у Київ до кінця подорожі і від’їзду додому (харчування, екскурсії, квитки тощо).


Бажаєте стати наступним власником подорожі мальовничими куточками України? – Замовляйте зручну, безпечну і вигідну платіжну картку у відділеннях «Банку Національний кредит» або ж на банківському сайті. До речі, нещодавно до і без того широкого асортименту карткових продуктів Банку було додано кредитну картку, що відзначається прозорою ціновою політикою та зрозумілими умовами.

У рамках останнього, 6-го етапу, серед переможців акції буде розіграна подорож на двох «Загадковий Ніжин».

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 5 + 1.