Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

«Банк Національний кредит» нагороджено грамотою МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього»

Роздрукувати

Банк Національний кредит нагороджено грамотою МБФ Центр соціальних проектів майбутнього

17-го лютого ПАТ «Банк Національний кредит» в особі Голови Правління Клименка І.В. було відзначено почесною грамотою благодійного фонду за продуктивне партнерство при реалізації низки соціальних проектів.

Глузов Євген, Голова Наглядової ради МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього»: «Банк Національний кредит» – найнадійніший партнер і справжній друг для Фонду. За роки співпраці ми провели безліч спільних заходів. Нам вдалося підвищити рівень активності соціальних програм по всій території України за рахунок відділень і терміналів Банку. МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» дякує «Банку Національний кредит» за надійність партнерства та справжню дружбу».

Нагадаємо, що Банк з 2012 р. приймає благодійні внески за програмою «Діти проти Раку» у відділеннях, а також у мережі платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит» (на сьогоднішній день – понад 4000 автоматів по всій Україні).

«Банк Національний кредит» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» є надійними партнерами та друзями. Ми, як інноваційний Банк, що динамічно розвивається, на високому рівні оцінюємо співробітництво з Фондом і можливість реалізовувати нашу корпоративну відповідальність у конкретних соціальних програмах. Ми і надалі будемо всебічно підтримувати наші партнерські відносини, продовжимо розвивати відповідальність нашого бізнесу перед суспільством!» – заявив Голова Правління «Банку Національний кредит» Ігор Клименко.

До речі, крім участі в благодійних програмах Фонду, «Банк Національний кредит» також пропагує здоровий спосіб життя в Україні: є організатором Київського та Харківського міжнародних марафонів, ряду змагань з триатлону, надає спонсорську підтримку численним менш крупним спортивним турнірам регіонального рівня.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 8 + 7.