Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

«Банк Національний кредит» – найкращий у м. Попасна!

Роздрукувати

Попасне відділення ПАТ «Банк Національний кредит» визнано найкращою банківською установою у місті. Відповідне рішення Попаснянської міської ради було озвучене на урочистих святкуваннях з нагоди Дня міста 7 вересня.

Банк Національний кредит – найкращий у м. Попасна!Підтвердженням високої оцінки роботи представництва ПАТ «Банк Національний кредит» у м. Попасна (Луганська обл.) стала Подяка за підписом Міського голови Юрія Онищенка, вручена колективу відділення «За якісне обслуговування населення та благоустрій».

Як повідомила начальник відділення Іваніна І.В., представництво ПАТ «Банк Національний кредит» стало єдиною фінансовою установою, відзначеною серед нагороджених кращих підприємств та організацій міста. «Приємно усвідомлювати, що значні зусилля, докладені нами задля надання максимально комфортного обслуговування як постійних, так і нових клієнтів відділення, не залишилися непоміченими нашими земляками. Ми і надалі працюватимемо над підвищенням якості зручних, вигідних і зрозумілих банківських продуктів та сервісів, притаманних «Банку Національний кредит» – БАНКУ ПРИЄМНИХ ЕМОЦІЙ» – додала Інна В’ячеславівна.

Показово, що це не перше визнання заслуг регіональних відділень Банку: раніше, наприклад, кілька разів поспіль міською громадою відзначалася висока якість обслуговування клієнтів Козятинським відділенням ПАТ «Банк Національний кредит».

До речі, нещодавно Попасне відділення було відзначене серед всіх банківських відділень ПАТ «Банк Національний кредит» як лідер із залучення на обслуговування пенсіонерів та одержувачів соціальної допомоги протягом першого року реалізації Банком Соціальної програми.

Раніше ж за результатами телефонного опитування клієнтів відділення отримало Подяку Голови Правління ПАТ «Банк Національний кредит» Клименка І.В. «За високу якість обслуговування за підсумками роботи у І півріччі 2013 р.».

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 8 + 1.