Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

«Банк Національний кредит» підтримав Кубок Європи по триатлону

Роздрукувати

Банк Національний кредит підтримав Кубок Європи по триатлону28 червня, на День Конституції України, у столиці відбулася без перебільшення грандіозна подія для всіх шанувальників триатлону – етап європейського кубку Kyiv ETU Triathlon European Cup. Організатором та фінансовим партнером заходу став ПАТ «Банк Національний кредит».

Міжнародні змагання з триатлону на олімпійську дистанцію (плавання – 1,5 км, велосипедна дистанція – 40 км, бігова дистанція – 10 км) зібрали у Києві професійних спортсменів із 16 держав світу.

Як повідомив Голова Спостережної Ради ПАТ «Банк Національний кредит» Андрій Оністрат, ініціатор проведення Kyiv ETU Triathlon European Cup, кубок Європи з триатлону проводився у столиці України вперше. Значимість цих змагань для триатлетів переоцінити складно, адже очки, отримані ними в Києві, пішли до заліку європейського та світового рейтингів і в кінцевому результаті вплинуть на відбір спортсменів на Олімпіаду та Чемпіонат світу.

Банк Національний кредит підтримав Кубок Європи по триатлону

Крім професійних спортсменів, у суботу проявили свої найкращі якості й любителі триатлону. Адже в рамках Кубку Європи організатори провели, до речі другий рік поспіль, Kyiv Triathlon Cup. У цих стартах змогли взяти участь всі бажаючі – загалом понад 200 атлетів.

Переможцями змагань стали: серед професіоналів – Педру Пальма (Португалія) та Юлія Єлістратова (Україна); серед любителів – Дмитро Ткаченко (Україна) та Лілія Барановська (Україна).

Банк Національний кредит підтримав Кубок Європи по триатлону

Триатлон останніми роками стрімко набуває популярності в нашій державі. Не останню роль у цьому відіграє сприяння з боку ПАТ «Банк Національний кредит», який активно займається організацією та спонсорською підтримкою змагань з триатлону різного рівня.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 8 й 8.