БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

«Банк Національний кредит» почав обслуговувати клієнтів найбільшого Інтернет-магазину України

Роздрукувати

Наприкінці 2012 року на території виставкового залу Інтернет-магазину «Розетка» за адресою вул. Ярославська, 57 було відкрито чергове відділення «Банку Національний кредит» у Києві. Перший місяць успішної роботи нового столичного представництва Банку підтвердив значний попит з боку клієнтів на високоякісні банківські послуги.

Відділення №4 «Банку Національний кредит» у м. Києві

Бориспільське відділення №2

Хмельницьке відділення «Банку Національний кредит»

Відділення №4 «Банку Національний кредит» у м. Києві пропонує повний спектр банківських послуг: відкриття високодохідних вкладів, міжнародні грошові перекази, оформлення платіжних карток, прийом комунальних та інших платежів, обмін валют 15 найменувань та ін.

На сьогоднішній день регіональна мережа Банку нараховує 44 відділення у 23 областях України та АР «Крим». Як повідомила директор Департаменту координації діяльності регіональних представництв Рогова Н.Г., найближчим часом свої двері гостинно відчинить Луцьке відділення ПАТ «Банк Національний кредит»: зразковим банківським сервісом буде охоплено кожну з областей України.

Також у рамках оптимізації регіональної мережі на початку 2013 року змінило свою адресу Бориспільське відділення №2. Відтепер касове відділення розташовується у приміщенні Терміналу «D» Міжнародного аеропорту «Бориспіль» і надає послуги валютообміну, прийому платежів та депозитарію.

Крім того, днями завершилася модернізація Хмельницького відділення «Банку Національний кредит». Результатом оновлення стало відчутне розширення площі задля підвищення комфорту клієнтів. 

Назад