БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

«Банк Національний кредит» пропонує безкоштовне зняття готівки в усіх банкоматах України

Роздрукувати

 

У грудні 2012 року ПАТ «Банк Національний кредит» запустив у дію новий тарифний план «МегаСвобода», який дозволяє знімати готівку з карток Банку без сплати комісій у будь-яких банкоматах на території України.

«Банк Національний кредит» одним із перших банків в Україні реалізував можливість знімати готівку з карток без сплати жодних комісій у будь-якому банкоматі українського банку. «Це дійсно безкоштовно: немає жодних комісій, абонентської плати чи будь-яких прихованих платежів», – розповів Сергій Чернов, начальник Управління платіжних карток. Єдиним обмеженням, встановленим на картку, є ліміт безкоштовних операцій. Тримач картки за тарифною програмою «МегаСвобода» може скористатися чотирма безкоштовними транзакціями із зняття готівки на місяць.

За словами Сергія Чернова, продукт буде найбільш затребуваним у рамках зарплатних проектів підприємств. «Згідно досліджень, більша частина активних користувачів карток знімають готівку в банкоматах 2-4 рази на місяць. Так, люди знімають частину зарплати, нарахованої на картку. З карткою «Банку Національний кредит» за тарифною програмою «МегаСвобода» не буде потреби шукати банкомат «свого» банку або ж тримати у гаманці перелік банків-партнерів. Достатньо лише знайти найближчий банкомат і отримати готівку», – каже він.

Сергій Чернов запевнив, що безкоштовне зняття готівки з карток у будь-якому банкоматі не означає, що Банк перестав заохочувати власних клієнтів користуватися карткою як засобом платежу. «За картками в рамках тарифної програми «МегаСвобода», як і по інших картках, діють наступні умови: до 6% річних на залишок по рахунку, програма Cash-Back, яка повертає кожного місяця до 0,3% від суми безготівкових розрахунків карткою», – додав він. Крім того, клієнти мають можливість безкоштовно нанести власне фото на картку, безкоштовно підключитися до SMS-, Mobile- та Internet-банкінгу. Відкриття карткового рахунку та його щомісячне обслуговування залишаються безкоштовними.

Окрім тарифної програми «МегаСвобода», Банк запровадив у дію ще одну привабливу програму – «Драйв». Картки за даним тарифним планом більше підійдуть клієнтам, які знімають готівку регулярно. Передбачено єдину комісію 0,6% (мінімум 3 грн.) на зняття готівки у будь-яких банкоматах в Україні, тоді як зарахування коштів на рахунок по тарифній програмі «Драйв» є безкоштовним.

За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення Банку.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 9 і 7?