Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

«Банк Національний кредит» – спонсор «Kyiv Open Swimming Masters»

Роздрукувати

 

Протягом 18-20 жовтня на території спорткомплексу ЦСКА відбувся V Відкритий чемпіонат Києва з плавання «Kyiv Open Swimming Masters». У ролі спонсора турніру, який на високому рівні було проведено в одному із кращих басейнів держави, виступив «Банк Національний кредит».

Банк Національний кредит – спонсор Kyiv Open Swimming MastersЗмагання на призи журналу SWIM із врученням «Кубку Гаврилича» у командному заліку вже вкотре зібрали разом тих, для кого плавання є не просто важливою частиною життя, а самим життям. Про масовість та значимість заходу, в якому взяли участь понад 100 учасників, говорить підтримка з боку Міністерства оборони України, Федерації плавання України, Київської міської державної адміністрації, Асоціації плавальних клубів «Мастерс».

Приємно відзначити, що «Банк Національний кредит» не лише підтримав Чемпіонат у якості спонсора, але й прийняв безпосередню участь у спортивному заході. Так, з вітальним словом до учасників та глядачів звернувся співробітник Управління платіжних карток Банку Олег Гаврюшенко, який привітав всіх присутніх та презентував потенційним клієнтам спеціальну банківську картку для спортсменів «Premium sport club».

ПАТ «Банк Національний кредит» продовжує вже традиційну підтримку розвитку легкоатлетичних видів спорту в Україні, а також розширює горизонти. Так, у 2013 р. Банк надав спонсорську підтримку кільком масштабним і безлічі невеликих спортивних заходів: Міжнародний Київський марафон, Kiev Triathlon Cup, Kyiv Open Swimming Masters. У наступному році за безпосередньої участі «Національного кредиту» відбудеться Міжнародний Харківський марафон та ще кілька інших значних заходів.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 9 й 6.