БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

«Банк Національний кредит» увійшов до ТОП-100

Роздрукувати

За підсумками третього кварталу 2012 року ПАТ «Банк Національний кредит» увійшов до сотні банків за розміром активів згідно з класифікацією НБУ, зайнявши 93 рядок рейтингу.

Завдяки активній стратегії розвитку, з початку року активи «Банку Національний кредит» збільшилися майже на 40%: з 955,432 млн. грн. на початку року до 1,327 млрд. грн. до кінця третього кварталу. Це дозволило менше ніж за рік піднятися в рейтингу Національного банку України зі 106-го на 93 місце і увійти до ТОП-100 банків України.

Слід зазначити, що з жовтня 2009 року по жовтень 2012 року «Банк Національний кредит» наростив свої активи більше ніж втричі. При цьому в рейтингу НБУ, складеному за розміром активів, Банк перемістився зі 131-го місця на 93.

Активний розвиток банку, разом з тим, здійснювався в рамках виваженої кредитно-ресурсної політики. «Ми не йдемо в ризикові проекти, віддаючи перевагу лише малоризиковим та безризиковим операціям. Це дозволяє нам нарощувати активи, не створюючи загроз для фінансової стабільності банку», – говорить Людмила Міщук, заступник Голови Правління ПАТ «Банк Національний кредит».

Назад