БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

«Банк Національний кредит» відкрив кореспондентський рахунок в юанях

Роздрукувати

 

ПАТ «Банк Національний кредит» уклав договір про відкриття кореспондентського рахунку в китайських юанях в одному з найбільших банків КНР – державному Bank of China Limited. Це дозволить клієнтам Банку користуватися всіма перевагами розрахунку з китайськими партнерами в їхній національній валюті.

Відкриття прямого кореспондентського рахунку в банку, який входить до двадцятки найбільших фінансових установ світу, значно полегшить клієнтам «Банку Національний кредит» ведення зовнішньоекономічної діяльності. Адже відтепер розрахунки з китайськими контрагентами здійснюватимуться в максимально короткі строки, чому значною мірою сприяє розгалужена регіональна мережа Bank of China Limited – понад 13 000 відділень у Китаї. Крім того, мінімізовані ризики, пов’язані з валютними коливаннями. Як результат – більш вигідні умови контрактів та ціноутворення для українських підприємців, що обслуговуються в «Банку Національний кредит» та співпрацюють з китайськими постачальниками.

Відкриття кореспондентського рахунку в китайській валюті дозволить більш оперативно здійснювати торгові операції з максимально прозорою ціновою політикою від постачальників із КНР.


Реквізити для зазначення в договорах:

рахунок ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» (SWIFT – NCRBUUK) № 444263939934 у BANK OF CHINA LIMITED, Shanghai Branch, КНР (SWIFT – BKCHCNBJ300).

Додаткова інформація за тел.: (38 044) 500-06-85 (86).

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 6 й 8.