БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

«Банк Національний кредит» відзначено подякою за сприяння проекту «Діти проти раку»

Роздрукувати

 

З гордістю повідомляємо, що ПАТ «Банк Національний кредит» було нагороджено подякою від МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» за впровадження проекту «Діти проти раку» та активне партнерство у розвитку прикладних соціальних програм.

Наприкінці липня 2012 р. «Банк Національний кредит» відгукнувся на заклик Міжнародного благодійного фонду «Центр соціальних проектів майбутнього» про участь у спільному проекті «Діти проти раку». Як наслідок, у відділеннях Банку по всій території України з’явилася можливість зробити благодійний внесок на рахунок проекту допомоги онкохворим дітям. Клієнтам Банку, які здійснюють будь-які операції в касі, запропоновано ознайомитися з матеріалами проекту та залишити решту або пожертвувати будь-яку суму на рахунок проекту «Діти проти раку» безпосередньо у відділенні. Аналогічна можливість з’явилась і в користувачів розгалуженої мережі платіжних терміналів «Банку Національний кредит». При цьому з благодійних внесків не стягується жодна комісійна винагорода. Всі вони накопичуються на спеціальному рахунку і витрачаються виключно на придбання медикаментів та оплату лікування хворих на рак дітей.

подяка за сприяння проекту «Діти проти раку»

У рамках спільного проекту «Банк Національний кредит» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» планують і надалі надавати системну допомогу дітям, які страждають від онкозахворювань.

Назад