Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

«Банк Національний кредит» вкотре підтримав дитячий спорт в Україні

Роздрукувати

 

На початку грудня у Миколаєві відбувся Відкритий чемпіонат Миколаївської області з фігурного катання на ковзанах. У якості спонсора виступив ПАТ «Банк Національний кредит», для якого сприяння подібним заходам в останні роки вже стало доброю традицією.

Банк Національний кредит вкотре підтримав дитячий спорт в Україні

У проведених згідно з вимогами Міжнародної спілки ковзанярів змаганнях, які на високому рівні пройшли на миколаївському катку «Гольфстрим», взяли участь хлопчики та дівчатка віком до 14 років з Миколаєва, Одеси, Херсону та Києва.

Банк Національний кредит вкотре підтримав дитячий спорт в УкраїніСвоїми враженнями поділився начальник Миколаївського відділення «Банку Національний кредит» Пустовий Олег, який взяв безпосередню участь у церемонії нагородження переможців:

«Мене дуже вразили маленькі спортсмени, які вже в юному віці здатні демонструвати таке майстерне виконання складних програм фігурного катання. Склалося враження, що я побував на всім відомому шоу «Ледниковый период». Приємно, що популярність даного виду спорту в місті стрімко зростає, а ще більш приємно, що наш Банк не залишається осторонь цього процесу. Бажаю всім учасникам проведених змагань майбутніх гучних перемог у фігурному катанні та сподіваюся, що згодом багатьох із них ми побачимо на чергових Зимових Олімпійських іграх».


За підтримки «Банку Національний кредит» лише цього року було проведено цілий ряд спортивних змагань у різних регіонах України: ІХ Легкоатлетичні змагання «День бар’єриста» у Сімферополі, XVI Міжнародний турнір із самбо пам'яті Валерія Чуканова у Горлівці, V Відкритий чемпіонат Києва з плавання «Kyiv Open Swimming Masters», Kiev Triathlon Cup, Харківський марафон «Визволення», IV Київський міжнародний марафон та багато ін.


Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 9 + 5.