Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

«День бар’єриста» у Сімферополі за підтримки ПАТ «Банк Національний кредит»

Роздрукувати

 

24 листопада у м. Сімферополь за спонсорської підтримки «Банку Національний кредит» відбулися традиційні легкоатлетичні змагання серед школярів – «День бар’єриста». Організатором турніру, присвяченого пам’яті тренера Шаповалова В.Д., вкотре виступила Заслужений тренер України Селицька С.С. 

День бар’єриста у Сімферополі за підтримки ПАТ Банк Національний кредит

Цього року на Всекримський турнір завітала рекордна кількість учасників – 215 молодих спортсменів віком від 8 до 17 років. Місцем проведення змагань став манеж факультету Фізичної культури і спорту Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського.

Старти відбулися в наступних видах програми: біг на 60 та 1000 метрів з перешкодами, а також двоєборство. Високий рівень юних атлетів підтвердив персональний склад учасників: серед них було декілька призерів національних змагань, що сприяло запеклій боротьбі за нагороди.

День бар’єриста у Сімферополі за підтримки ПАТ Банк Національний кредит

У церемонії нагородження переможців медалями, дипломами та пам’ятними подарунками прийняв участь начальник Сімферопольського відділення ПАТ «Банк Національний кредит» Олександр Олійник. Він відзначив, що «День бар’єриста» пройшов на якісному рівні та запам’ятається учасникам дружньою атмосферою та безкомпромісною боротьбою за високі спортивні результати.

Пропагування здорового образу життя є одним із пріоритетних напрямків соціальної діяльності Банку. Так, протягом 2012 р. «Банк Національний кредит» надав спонсорську підтримку у проведенні легкоатлетичних змагань вже вчетверте: у травні подібний захід було організовано в Донецьку, у вересні – в Первомайському, а в жовтні – у Харкові.

День бар’єриста у Сімферополі за підтримки ПАТ Банк Національний кредит

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 6 й 6.