Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Депозит онлайн від «Банку Національний кредит»

Роздрукувати

Оформлюйте депозит, не виходячи з дому. Послуга «Електронний депозит» вже працює!

Відтепер депозит у «Банку Національний кредит» можна оформити без необхідності відвідувати банк. Послуга абсолютно безкоштовна і доступна для всіх клієнтів Банку, підключених до системи «БНК Клієнт-Банк».

Послугу вже запущено для Windows-версії програми «БНК Клієнт-Банк». Так, усі користувачі мають змогу оформити вклади «Стандартний», «Прагматичний» та «Соціальний» (для учасників соціальної програми). У майбутньому планується реалізація сервісу для всіх існуючих модифікацій клієнт-банку «Національного кредиту» (web-версія, версії для Mac OS, Android та iOS).

Це безпечно!

Простота, функціональність та швидкість виконання операцій при використанні нового сервісу органічно поєднується з безпечністю. Найвищий ступінь захисту реалізується використанням доступного виключно клієнту унікального ключа електронного цифрового підпису (1024-бітне кодування гарантує неможливість його підробки).

Це легітимно!

Оформлюючи депозит через систему «БНК Клієнт-Банк», Ви так само підписуєте договір банківського вкладу. Різниця лише в тому, що Ви ставите не графічний підпис, як би Ви робили це у відділенні, а цифровий. Українське законодавство прирівнює електронний підпис до графічного, тож оформлений таким чином депозит підпадає під усі гарантії держави, в тому числі й зобов’язання Фонду гарантування вкладів.

Абсолютна свобода!

Щоб оформити депозит он-лайн Вам потрібні лише ключ ЕЦП та комп’ютер з доступом до мережі Інтернет. Не важливо, у який час доби та у якому місці Ви хочете оформити депозит. Також, за необхідності, клієнт може розірвати депозитний договір з подальшим отриманням коштів на поточний або ж картковий рахунок найближчого робочого дня.

Для відкриття, дострокового розірвання або ж відміни автоматичної пролонгації депозитного вкладу в системі «БНК Клієнт-Банк» необхідно виконати нескладні дії згідно з інструкцією – завантажити.

За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення або ж телефонуйте до Call-центру «Банку Національний кредит» за тел.: 0 800 602 602.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 9 й 6.