Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Депозити із плаваючою ставкою від «Банку Національний кредит»

Роздрукувати

З 22 липня ПАТ «Банк Національний кредит» пропонує нові для українського ринку депозитні продукти – вклади із плаваючою процентною ставкою: депозитні програми «Власний капітал» та «Життєвий старт» зі строком розміщення коштів від 3 років у національній валюті.

Особливістю вкладів є те, що незалежно від строку, на який укладається депозитний договір, процентна ставка є плаваючою із щорічним переглядом та визначається як сума індексу середньої ставки за депозитами 20 найбільших українських банків (UIRD*) та фіксованої додаткової маржі. Нараховані проценти зберігаються за кожний повний рік.

Для вкладника це означає, що відсоткова ставка за депозитом буде завжди вищою, ніж середньо ринкова серед найбільших банків, а ступінь ризику не вищий, ніж за депозитом на 1 рік.

Більше того, при укладанні депозитного договору на термін від 3 років вкладник «Банку Національний кредит» отримує більш високу депозитну ставку, ніж за аналогічним депозитом на 1 рік, зберігаючи абсолютно всі переваги «річного» депозиту.

Валюта депозиту (можливе комбінування)

Гривня
Долар США
Євро

Відсоткова ставка

1 рік
від 18,5%
9%
7%
3 або 4 роки
19,0%
-
-
від 5 років
19,5%
-
-

Мінімальна сума вкладу

100 грн.
10 дол. США
10 євро

Мінімальна сума поповнення

Без обмежень

«Життєвий старт» вклад для дитини до досягнення повноліття із можливістю поповнення, сплатою процентів у кінці строку та щомісячною капіталізацією, без часткового зняття коштів. Вклад розміщується на користь особи, що не досягла 18 років. Після закінчення строку розміщення вкладу такий строк продовжується на аналогічний період за умови, що вкладник або особа, на користь якої розміщено депозит, не звернулись за поверненням коштів. Така пролонгація здійснюється до встановленої у договорі дати (як правило, до досягнення дитиною повноліття, але на розсуд вкладника).

«Власний капітал» вклад для особистих накопичень із можливістю поповнення, сплатою процентів у кінці строку та щомісячною капіталізацією, без часткового зняття коштів.* UIRD (Ukrainian Index of Retail Deposit Rates) – український індекс ставок за депозитами фізичних осіб: індикативна процентна ставка, що розраховується в системі Thomson Reuters на основі номінальних ставок по строкових депозитах фізичних осіб у валюті даного Депозиту на строк 12 місяців з виплатою процентів після закінчення строку дії депозитного договору, що діють у 20 найбільших українських банках за розміром депозитного портфелю фізичних осіб. Джерело інформації – офіційний сайт Національного банку України (http://www.bank.gov.ua).

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 6 й 9.