Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Держатель картки «Банку Національний кредит» знову став одним із переможців акції від MasterCard

Роздрукувати

Держатель картки Банку Національний кредит знову став одним із переможців акції від MasterCardПідбито підсумки чергового етапу акції «Відкриваймо Україну разом із MasterCard!», за результатами якого переможці, а серед них і клієнт «Банку Національний кредит», отримали від організаторів у подарунок незабутню подорож на двох парками Чернігівщини.

Перемогу працівникові однієї з компаній, яка обслуговується в Банку, принесла доступна і при цьому безпечна картка Maestro від «Національного кредиту»: клієнт просто розрахувався карткою в торговельній мережі. Примітно, що карткові продукти «Банку Національний кредит» регулярно приносять удачу своїм держателям у всіляких спільних з MasterCard програмах Банку.


Учасниками щомісячного розіграшу в рамках акції «Відкриваймо Україну разом із MasterCard!» автоматично стають всі клієнти Банку, які в період з 01 серпня по 31 жовтня розраховуються карткою «Національного кредиту» за будь-які покупки на суму від 50 грн. і більше одним чеком у торговельно-сервісних підприємствах. Також участь в осінньому етапі акції беруть транзакції по зняттю готівки на суму не більше 200 грн. включно.

Чим більше транзакцій з використанням карток MasterCard або Maestro від «Банку Національний кредит», тим вище шанси на перемогу.

У рамках осіннього етапу акції розігруються наступні подорожі:
  • Вересень:            Парки Чернігівщини, частина ІІ.
  • Жовтень:              Канів – серце Шевченківської України.
  • Листопад:            Загадковий Ніжин.

Переможці подорожують по Україні в комфортабельному автобусі у супроводі професійного гіда. Кожен переможець забезпечується повним супроводом від моменту прибуття у Київ до кінця подорожі і від’їзду додому (харчування, екскурсії, квитки тощо).


Бажаєте стати наступним щасливим власником подорожі мальовничими куточками України? – Замовляйте зручну, безпечну і вигідну платіжну картку у відділеннях «Банку Національний кредит» або ж на банківському сайті.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 6 і 6?