Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Дитячий спорт у Харкові за підтримки «Банку Національний кредит»: «Новорічні старти» та «Різдвяне багатоборство»

Роздрукувати

29 грудня, напередодні Нового Року, у м. Харкові відбулися дитячі змагання «Новорічні старти з БНК». Різдво також було вирішено відзначити проведенням легкоатлетичного свята: 11 січня в запеклій боротьбі пройшов турнір для школярів «Різдвяне багатоборство з БНК». Організатором спортивних заходів, вже не вперше, виступило Харківське відділення «Банку Національний кредит».

Новорічні старти з БНК

Новорічні старти з БНК, Харків

Різдвяне багатоборство з БНК

Всього за високі спортивні результати та призи 29 грудня змагалося 60 учасників – діти 2000-го року народження. Юні легкоатлети продемонстрували свої кращі здібності у триборстві (30 м/стрибок у довжину/150 м) та забігу на 800 м.

«Ідея регулярного проведення легкоатлетичних змагань, участь в яких змалку привчала б дітей до здорового образу життя та спонукала б до занять спортом, виникла в мене, як молодого батька, вже давно. І ось, завдячуючи підтримці Андрія Оністрата, організація чергового заходу стала можливою напередодні новорічних свят. Дух змагань та передчуття наближення Нового Року створили незабутню передсвяткову атмосферу, яку кожен з учасників, впевнений, запам’ятав надовго», – поділився своїми враженнями начальник Харківського відділення «Банку Національний кредит» Дмитро Гармаш.

На церемонії нагородження переможці змагань отримали завойовані в запеклій боротьбі медалі, дипломи та новорічні солодощі.

 

11 січня Харківське відділення «Банку Національний кредит» організувало та провело перший у новому році турнір для дітей – «Різдвяне багатоборство з БНК». Чергові старти охопили наступні дисципліни: забіг на 50 м з бар’єрами, стрибки у довжину, стрибки у висоту, метання м’яча, забіг на 300 та 600 м. Участь у змаганнях прийняли близько 100 дітей 1999-2002 років народження.

Пропагування здорового образу життя та спорту і в новому році залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності Банку у соціальній сфері. Так, протягом 2012 р. «Банк Національний кредит» надав спонсорську підтримку у проведенні легкоатлетичних змагань п’ять разів: у травні подібний захід було організовано в Донецьку, у вересні – в Первомайському, в жовтні – у Харкові, в листопаді – у Сімферополі. 

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 3 й 8.