Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

1-й Харківський крос «Банк Національний кредит»

Роздрукувати

19 травня у м. Харкові (Нова Баварія, Жовтневий лугопарк) за підтримки «Банку Національний кредит» і при участі любителів бігу та професійних спортсменів відбувся 1-й Харківський крос.

1-й Харківський крос «Банк Національний кредит»

У ролі титульного спонсору заходу виступив «Банк Національний кредит», для якого пропагування здорового образу життя стало вже традиційним: 4-й Київський міжнародний марафон, цілий ряд легкоатлетичних змагань у Харкові, Донецьку, Сімферополі…

1-й Харківський крос «Банк Національний кредит»

Як повідомив головний організатор та безпосередній учасник кросу, начальник Харківського відділення «Банку Національний кредит», Дмитро Гармаш «все пройшло на найвищому рівні: в забігу взяли участь близько 150 спортсменів, при чому не оминули своєю увагою крос і представники «еліти» – майстри спорту міжнародного класу, чемпіони України, учасник Олімпійських ігор. Що особливо порадувало, так це дійсно святкова атмосфера: веселий, навіть піднесений, настрій як юних, так і досвідчених атлетів, активна підтримка з боку вболівальників, живе невимушене спілкування. Свято вдалося!».

1-й Харківський крос «Банк Національний кредит»

Змагалися атлети на дистанціях 4 та 12 км. Крім того, до бігу були залучені діти – на них чекало подолання 1 км. На фініші кожен учасник отримав пам’ятну медаль 1-го Харківського кросу «Банк Національний кредит»; переможці та призери нагороджені медалями, дипломами та призами від спонсорів і партнерів заходу.

До речі, травень виявився багатим на спортивні заходи, організовані Харківським відділенням «Банку Національний кредит»: 9-го травня відбувся 4-й легкоатлетичний пробіг «Кілометри Перемоги», а вже 26-го на харків’ян очікує масштабний соціально-оздоровчий захід у форматі 5-кілометрового забігу «Run, Kharkiv, Run!». Приєднуйтесь!


Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 9 і 5?