Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

ІІІ-й легкоатлетичний турнір «Надія Слобожанщини»

Роздрукувати

17-го квітня, вже традиційно – третій рік поспіль за підтримки ПАТ «Банк Національний кредит», у Харкові слідом за грандіозним міжнародним марафоном відбувся легкоатлетичний турнір серед юнаків та дівчат «Надія Слобожанщини».

ІІІ-й легкоатлетичний турнір Надія Слобожанщини, Банк Національний кредитЗі слів голови оргкомітету турніру, начальника Харківського відділення Банку Дмитра Гармаша, у змаганнях взяли участь школярі 2000-2001 років народження. Спортивний захід, проведений чудового сонячного дня на стадіоні «Динамо», пройшов на високому рівні та відзначився високими особистими результатами майбутніх чемпіонів.

ІІІ-й легкоатлетичний турнір Надія Слобожанщини, Банк Національний кредит

Юні спортсмени змагалися на декількох бігових дистанціях, визначали найсильніших у штовханні ядра та стрибках у довжину. За підсумками турніру переможці одержали пам’ятні дипломи, а всі учасники – позитивні емоції від безкомпромісної боротьби та незабутній досвід від змагань на чудовій спортивній арені поблизу Центрального парку культури та відпочинку ім. Максима Горького.


ПАТ «Банк Національний кредит» одним із пріоритетних напрямів своєї соціальної діяльності обрав пропагування здорового образу життя в Україні. Так, протягом останніх років Банк надав спонсорську підтримку у проведенні як декількох крупних спортивних змагань міжнародного рівня (Міжнародний Київський марафон, Kiev Triathlon Cup, МТС Харківський Міжнародний Марафон), так і цілого ряду регіональних легкоатлетичних заходів.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 6 і 8?