Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Інтернет-картка від «Банку Національний кредит» – зручний та безпечний платіжний інструмент для розрахунків у глобальній мережі

Роздрукувати

З 24 липня Банк пропонує віртуальну банківську платіжну картку для клієнтів, що активно розраховуються за товари та послуги у мережі Інтернет. Використання Інтернет-картки дозволяє максимально захистити кошти на основному картковому рахунку від дій зловмисників.

До переваг Інтернет-картки можна віднести її безкоштовність, максимально спрощену процедуру оформлення та отримання, можливість поповнення в режимі 24/7 у понад 3000 терміналах «Банк24 Національний кредит» по всій Україні, а також нарахування бонусів Cash-Back (0,25% від витраченої суми).

Інтернет-картка «Банку Національний кредит» пропонується у двох варіантах – у формі додаткової картки або картки до окремого рахунку. Кожен із варіантів не передбачає випуску картки в стандартному форматі, на пластиковому носії, що надає клієнту впевненість у безпечності проведення он-лайн платежів.

У першому випадку клієнт може самостійно через Інтернет-банкінг, SMS-банкінг або ж шляхом звернення до Call-центру в телефонному режимі (0 800 602 602) керувати лімітами по картці або ж заблокувати її у разі необхідності (на час, коли не плануються витрати).

У другому випадку клієнт при плануванні проведення платежу в мережі перераховує з використанням Інтернет-банкінгу на свою Інтернет-картку потрібну суму, не ризикуючи всіма наявними коштами.

Реалізація «Банком Національний кредит» нового карткового продукту, віртуальної Інтернет-картки, повністю узгоджується з рекомендаціями Національного Банку України: з метою запобігання незаконним діям або сумнівним операціям використовувати окрему платіжну картку (віртуальну картку з граничним лімітом) для розрахунків виключно у глобальній мережі.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 4 й 3.