Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Картка «Банку Національний кредит» та проїзний у Київському метрополітені – 2 в 1

Роздрукувати

 

Картка Банку Національний кредит та проїзний у Київському метрополітені – 2 в 1Банк запропонував мешканцям столиці продукт, що поєднав у собі повнофункціональну банківську картку та проїзний для Київського метрополітену. Оформити нову картку, яка з’явилася завдяки співпраці ПАТ «Банк Національний кредит» та КП «Київський метрополітен», можна в одному з київських відділень Банку.

Картка стане в нагоді киянам, що регулярно користуються послугами метрополітену: вона може використовуватися як звичайна платіжна картка, так і в ролі необмеженого у часі проїзного.

Поповнивши проїзний у касі метрополітену, а картрахунок у банківській касі, платіжному терміналі «Банк24 Національний кредит» або ж із використанням системи «БНК Клієнт-Банк», можна не лише користуватися карткою в якості платіжного інструменту в торгівельних мережах (у тому числі й за кордоном) та мережі Інтернет, але й миттєво без жодної комісії оплачувати проїзд у метро.  

До речі, картковий рахунок, з якого відбувається оплата товарів та послуг, та пов’язаний з карткою проїзний існують окремо один від одного на єдиному фізичному носії – кошти для користування метрополітеном не можуть бути випадково витрачені у торгівельних мережах.Відділення «Банку Національний кредит» у м. Києві, в яких можна оформити картку:

  • вул. Тургенєвська, 52/58 (500-06-85, 500-06-86);
  • вул. Саксаганського, 120 (499-17-07, 499-17-08);
  • вул. М. Кривоноса, 15 (500-08-19, 500-08-20);
  • вул. Ярославська, 57 (392-72-67).

 

    Назад

    Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

    Будь ласка, порахуйте 9 + 9.