Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Картка та довідка у посольство – нова пакетна пропозиція від «Банку Національний кредит»

Роздрукувати

 

Клієнтам, яким необхідно підготувати пакет документів для виїзду за кордон, запропоновано оформлення недорогої банківської картки у комплексі з безкоштовною довідкою для посольства.

Картка та довідка у посольство – нова пакетна пропозиція від Банку Національний кредитМиттєва картка, оформлена в рамках нового пакету «Драйв-Турист», обійдеться клієнту всього у 50 грн., а іменна MC Standard (CHIP) – у 100 грн.

Крім того, клієнту надається можливість відразу ж у банку оформити страховку (Договір страхування подорожуючих за кордон) в акредитованій страховій компанії – СК «Арсенал Страхування».

Серед інших важливих переваг продукту – просте миттєве поповнення картки у мережі платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит» (понад 4700 ПТКС), Cash Back по картці, безкоштовні мобільний, смс- та Інтернет-банкінг. Будь-які додаткові регулярні комісії відсутні.


За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення ПАТ «Банк Національний кредит» (54 відділення у всіх областях України), за телефонами (044) 500-06-85 та (044) 500-06-86 або в Call-центр Банку – 0 800 602 602.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 2 і 5?