БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Клієнти «Банку Національний кредит» знову серед переможців акції від MasterCard!

Роздрукувати

 

переможці акції Тріумф фантазій від MasterCard - клієнти Банку Національний кредит

Серед 150 переможців акції «Тріумф фантазій від MasterCard» двоє виявилися держателями преміальних карток Gold та Platinum, емітованих «Банком Національний кредит». Винагорода за користування картками Банку – квитки на виставу Alegria всесвітньовідомого Cirque du Soleil.

Держателі преміальних карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum «Банку Національний кредит», які протягом квітня-травня здійснили одну або більше транзакцій з використанням своїх банківських карток, автоматично ставали учасниками акції. Кожен окремий розрахунок за товар чи послугу з використанням преміальної картки Банку – одна транзакція; в розіграші приймали участь всі транзакції. Саме тому, чим більше транзакцій протягом вказаного періоду здійснив клієнт за допомогою карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum, тим більше шансів на перемогу він отримав.

На початку червня серед всіх учасників акції було визначено переможців, кожен із яких отримав два квитки (вартістю по 600 грн.) на незабутнє шоу Alegria від Cirque du Soleil (Цирк Дю Солей). Вистава презентувалася в Києві з 20 по 30 червня.

До речі, один із переможців – клієнт Private Banking ПАТ «Банк Національний кредит» з Києва, інший – житель Сімферополя, що здійснив розрахунок своєю карткою в Китаї.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 5 і 7?