Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Кредит для фізичних осіб-підприємців на придбання платіжних терміналів

Роздрукувати

 

Кредит для фізичних осіб-підприємців на придбання платіжних терміналів«Банк Національний кредит» пропонує кредити на придбання нових та б/в платіжних терміналів (ПТКС) для розвитку діючого напряму підприємницької діяльності. Процентну ставку встановлено на рівні 26% річних.

Для діючих та потенційних клієнтів Банку надаються кредитні кошти на строк до 12 місяців під заставу ПТКС, що купується, та/або іншого забезпечення. Мінімальна сума кредиту становить 10 тис. грн. Передбачається сплата першого внеску на рівні від 30% (для нових платіжних терміналів) та від 50% у разі придбання б/в ПТКС.

Перевагами нового кредитного продукту є спрощений перелік необхідних документів (не вимагаються документи для підтвердження доходів, окрім податкової декларації), максимально прості анкета позичальника та ТЕО (технічно-економічне обґрунтування).

Обов’язковою умовою експлуатації платіжних терміналів, що купуються в кредит, є подальше підключення до процесінгу ПАТ «Банк Національний кредит».


За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення «Національного кредиту», за телефонами (044) 500-06-85 та (044) 500-06-86 або ж до Call-центру Банку – (0 800 602 602).


Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 1 + 1.