БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Кредитний портфель ПАТ «Банк Національний кредит» перевищив 1 млрд. гривень

Роздрукувати

 

25 вересня кредитний портфель «Банку Національний кредит» склав 1026,07 млн. грн., тоді як на липень цього ж року даний показник становив 945,85 млн. грн.

Збільшення кредитного портфелю забезпечувалось активним кредитуванням суб’єктів господарювання, тобто юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Так, на сьогоднішній день доля таких кредитів у портфелі Банку складає близько 80%. «Кредитування бізнесу є одним зі стратегічних напрямів діяльності Банку. В таких клієнтах ми вбачаємо надійних партнерів у майбутньому, тому створюємо для них кращі умови обслуговування в Банку, у тому числі – й у частині видачі кредитів. Наразі ми не йдемо в беззаставне споживче кредитування і надаємо такі продукти лише у рамках партнерських програм з іншими банками. Але Банк має плани по створенню карткових кредитних продуктів для роздрібних клієнтів» – повідомив начальник Управління розвитку та продажу продуктів «Банку Національний кредит» Борис Шаріпов. Варто зауважити, що значна доля кредитів бізнесу у портфелі Банку сприяє тому, що у структурі процентних доходів домінує саме корпоративний сектор.

Проте в структурі загальних комісійних доходів ситуація протилежна – переважає роздрібний сектор. Тільки за 8 місяців цього року доля рітейлу тут зросла на 9%, сягнувши позначки в 70%. Це стало можливим в основному завдяки активному розвитку термінального бізнесу. «Ми не тільки збільшували мережу власних терміналів, а й працювали над розширенням переліку операторів, оплата сервісів яких доступна з використанням терміналів» – розповіла Заступник Голови Правління «Банку Національний кредит» Людмила Міщук. 

Назад